vanaf oktober 22: leidinggeven in een verander(en)d hulpverleningslandschap

Printervriendelijke versiePDF version

 

Leiding geven in een verander(en)d hulpverleningslandschap?

Een postgraduaat aan hogeschool UCLL of Vives dat inzoomt op organisatieleer en de context, dat je leert om als leidinggevende op een goede manier in te zetten op de veranderingen die zich aandienen en de uitdagingen die hierdoor gesteld worden.

Dit postgraduaat is onderdeel van de Bachelor na bachelor Orthopedagogisch Management maar kan afzonderlijk gevolgd worden.   De sessies lopen tussen oktober 22 en juni 23.

 

Meer info:

Voor UCLL Diepenbeek

Voor Vives Kortrijk

  • Zie: www.vives.be > wat wil je doen? Klik op: verder studeren > sociaal agogisch werk > banaba orthopedagogisch management
  • Contactpersoon: Ann Vuylsteke, Doorniksesteenweg 145 (Ipsoc-gebouw)  Ann.Vuylsteke@vives.be

Disclaimer

Vlaams Welzijnsverbond kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud van deze gepubliceerde info uit het werkveld. Bij vragen gelieve contact op te nemen met de contactpersoon die je hier in de linker kolom terug vindt.