29/01/2026 - ééndaagse opleiding Direct fundraising

Printervriendelijke versiePDF version

Direct fundraising - donderdag 29 januari 2026

Meer info en inschrijven via www.hogent.be/fondsenwervingsmix

In 1 dag leer je van experten de ins en outs van directe fondsenwerving, ook wel bekend als direct response fundraising. Dit is een strategie waarbij organisaties rechtstreeks contact maken met individuen om geld in te zamelen voor een specifiek doel.

Directe fondsenwerving kan verschillende vormen aannemen, waaronder direct mailings, telemarketing, online fondsenwervingscampagnes via e-mail of sociale media, en face-to-face contact zoals deur-tot-deur fondsenwerving of straatwerving.

De verschillende technieken komen aan bod vanuit een theoretische en praktische ooghoek. Je leert welke technieken geschikt zijn voor jouw organisatie en hoe je ermee aan de slag kan gaan, ook wanneer je weinig budgetten hebt.

Bevestigde gastsprekers: Ilja De Coster, Joyce Browaeys (The Fundraising Collective), Direct Social Communications

Disclaimer

Vlaams Welzijnsverbond kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud van deze gepubliceerde info uit het werkveld. Bij vragen gelieve contact op te nemen met de contactpersoon die je hier in de linker kolom terug vindt.